ASUS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ASUS

Asociatia Studentilor din Universitatea Suceava
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ...fii si tu redactor !

In jos 
+7
Americanu
Reggina
CDi
Camil
Admin
Dragos
florin
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Americanu




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 17/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 10:07 am

domnule zeroviu....dar nu va fie frica...de ce nu spuneti cuvintele intregi fara stelute! nu e nici o problema suntem oameni maturi si putem sa vorbim deschis
Sus In jos
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 10:09 am

americanule, tocmai despre un articol i/am scris pm lui florin, deci te agiti degeaba

si pt cultara ta generala, iti faci MEA CULPA, nu MIA CULPA, fiindca e vorba de latina lui ovis si nu de italiana
Sus In jos
Americanu




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 17/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 10:13 am

merci...esti un dulce..atunci am sa iau legatura telefonic cu Florin si am sa ii spun sa isi verifice mailul!
e bine ca mailul era desper articol!

si apropo...pentru zeroviu...a avea unele pareri comune...nu inseamna a fi cainele de paza a cuiva! dar se pare ca vor mai trece cativa ani pana se va schimba mentalitate comunista a unora!! HMM si ne cerdem prea buni!
Sus In jos
Americanu




Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 17/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 10:14 am

si apropo....poate am vrut sa scriu in ITALIANA! Wink
[/img]
Sus In jos
Mica




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 17/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 10:20 am

cred ca am deviat de la subiect...am inceput sa ne certam de la user si alte prostii. cred ca ar fi mult mai bine daca unii ar face cercetare pt ca sunt platiti iar altii sa lucreze la laboratoare...
Sus In jos
zeroviu




Numarul mesajelor : 11
Localisation : suceava
Data de inscriere : 03/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 10:24 am

Mica a scris:
cred ca am deviat de la subiect...am inceput sa ne certam de la user si alte prostii. cred ca ar fi mult mai bine daca unii ar face cercetare pt ca sunt platiti iar altii sa lucreze la laboratoare...

ce cercetare sa faca unii? (informatoare mica ce esti tu)
Sus In jos
http://zeroviu.ro
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 10:43 am

Citat :
si apropo....poate am vrut sa scriu in ITALIANA!

nici sa fii sincer nu esti in stare domnule american

Citat :
cred ca ar fi mult mai bine daca unii ar face cercetare pt ca sunt platiti iar altii sa lucreze la laboratoare...

noi facem si avem si rezultate, dar voi macar stiti ce faceti la laboratoare, macar ramaneti cu ceva dupa ele, sau laboratoarele sunt pentru voi un pretext de a socializa?
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 7:10 pm

cata ura aici... doi dintre voi se "mananca"puternic...
Pana la urma imi raspunde si mie cineva ce inseamna aia "STUDENESC" ?
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 7:12 pm

reggina nu mai spui nimic?
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 7:14 pm

imi place ca te iei de cdi ... Wink)
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 7:15 pm

"STUDENESC" in acest context tinand cont de ora la care a fost conceput acest post nu este nimik altceva decat o greseala de tastare poate din prea multa oboseala sau graba
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 8:39 pm

auzi mai "dolly" boy (ovis), dar pe forumul de pe stud.usv.ro de ce nu ti puneai fotografia cu forever togeder cand comentai?
Sus In jos
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 9:02 pm

acolo e ovis dollyboy, aici e ovis tughedăr forevăr

Citat :
cata ura aici... doi dintre voi se "mananca"puternic...

nu e ura dom'ne, e dragoste, dupa modelul faceti dragoste, nu razboi
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 9:10 pm

atunci sa l punem pe cdinside sa ne incante cu o poezie de dragoste de a lui. Smile Very Happy
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 9:12 pm

nu mai e tughedăr forevăr, acuma a devenit sinucidere curata
Sus In jos
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 9:14 pm

cum dracu unu pe care.l cheama oaie sa aiba o eticheta "be yourself", e contra logicii Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 9:19 pm

ii recomand : "iubiti si cainii vagabonti" in loc de "be yourself"
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 9:29 pm

...fii si tu redactor !
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 11:14 pm

Reggina a scris:
auzi mai "dolly" boy (ovis), dar pe forumul de pe stud.usv.ro de ce nu ti puneai fotografia cu forever togeder cand comentai?
ca sa te intrebi tu! lol!
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 11:16 pm

Reggina a scris:
nu mai e tughedăr forevăr, acuma a devenit sinucidere curata
greu ai mai observat ... cu sigurantza aveai ideia conceputa in minte si nu ai mai putut sa o tii inchisa ... Wink
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 11:19 pm

Camil a scris:
cum dracu unu pe care.l cheama oaie sa aiba o eticheta "be yourself", e contra logicii Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
dap de ar fi singurul ... Very Happy
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 11:21 pm

Reggina a scris:
...fii si tu redactor !
din pacate capacitatea mea intelectuala nu imi da posibilitatea sa ma desfasor in acest domeniui Wink... insa orice este posibil! Very Happy


Ultima editare efectuata de catre in Joi Mai 17, 2007 11:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 11:22 pm

Dragos a scris:
ii recomand : "iubiti si cainii vagabonti" in loc de "be yourself"
am notat! Wink mc pt sugestie... o voi lua in calcul data viitoare Cool
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 11:32 pm

dap cam atat pentru azi ... Very Happy va mai asteptam si maine cam pe la aceeasi ora la o noua rubrica "studentziii spun lucruri trasnite" cu un nou calup de critici , intrebari cu raspuns sugestiv , bagari in seama si frecat menta Embarassed Pana data viitoare numai bine si spor la creativitate! Basketball O seara cat mai frumoasa in cont .. sau dimineatza depinde de fusul orar al fiecaruia! NB Sleep
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 2:14 pm

a aparut ziaruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul !!! sa i spuneti careva lui BURTILAN sa nu mai fie redactor ca scrie proooooooooooooooooooooooooooooooooost ! pig
ce i cu linistea asta aici? :-?
Sus In jos
Continut sponsorizat





...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...fii si tu redactor !   ...fii si tu redactor ! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
...fii si tu redactor !
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ASUS :: SUTA LA SUTA ziarul tau STUDENESC-
Mergi direct la: