ASUS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ASUS

Asociatia Studentilor din Universitatea Suceava
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 care este părerea voastră depre ziarul studentesc?

In jos 
+3
Camil
florin
Admin
7 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 03/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeJoi Mai 03, 2007 5:10 pm

dupa primele 3 numere ale ziarului SUTA LA SUTA STUDENTESC, care este parerea voastra si ce ar trebui imbunatatit?
Sus In jos
https://asus-usv.niceboard.com
florin

florin


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeJoi Mai 03, 2007 5:16 pm

e ok, trebuie apreciata initiativa, dar se poate si mai bine. Am incredere in sloganul DIN CE IN CE MAI BINE Wink
Sus In jos
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeVin Mai 04, 2007 12:24 pm

asa e, sa speram ca e din ce ince mai bine si o sa treaca de numarul 7
Sus In jos
Renegatu




Numarul mesajelor : 10
Localisation : Suceava
Data de inscriere : 04/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeVin Mai 04, 2007 2:52 pm

se pare ca "avocatu` poporului" e mai slobod la gurita ... e prietenos din fire dar neintelegator prin creatie...
daca vrei sa demonstrezi ca esti insipid fa`o in alt mod si prin alte metode decat sa vorbesti de ceva ce nu cunosti...
nu vreau ca acest mesaj sa fie catalogat ca atac la persoana desi in mare parte este...

dar am sesizat ironia
tin sa precizez ca mr camil nu are nici cea mai vaga idee de ce nu s-a trecut de nr 7 si nu stie multe lucruri ... daca esti asa breaz de ce nu faci tu un ziar? sa vezi ca nu e simplu.... Florin (aka admin) stie mai bine si-ti poate spune "povesti"


Ultima editare efectuata de catre in Mier Mai 09, 2007 10:49 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.renegatu.tk
Renegatu




Numarul mesajelor : 10
Localisation : Suceava
Data de inscriere : 04/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeVin Mai 04, 2007 2:54 pm

florin a scris:
e ok, trebuie apreciata initiativa, dar se poate si mai bine. Am incredere in sloganul DIN CE IN CE MAI BINE Wink


stiu ca sunt rautacios dar te rog nu scrie de pe ambele usere ... multumeste-te cu admin sau cu florin
Sus In jos
http://www.renegatu.tk
florin

florin


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeVin Mai 04, 2007 9:33 pm

ok, se pare ca acest forum a devenit deja un mijloc de comunicare intre studenti...ma bucur, dar as vrea sa nu ajungem la "povesti" despre alte lucruri decat despre cele care exista.
Sus In jos
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeDum Mai 06, 2007 9:43 pm

alo domnu' renegatu, ce sari asa ca omu cu iq mic din baie? eu vorbesc de o realitate concreta. personal nu ma intereseaza motivul. daca o sa mai fiu prin zona s.ar putea sa ai ceva surprize de la toamna Wink

personal imi place mai mult asta nou, e mai aranjat, mai asezat si mai bun. vorbeam de 7 numere fiindca entuziasmul tine vreo 3 si dupa, chestiunea devine o povara si este tratata in scarba

ps domnu renegatu saluta.l pe paflute aka drwoo cand il vezi
Sus In jos
zeroviu




Numarul mesajelor : 11
Localisation : suceava
Data de inscriere : 03/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: just ...   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeLun Mai 07, 2007 7:47 am

deocamdata nu am sa comentez despre forma actuala a ziarului nici despre continutul lui ... motivul: am sa primesc raspunsuri de genul "suntem la inceput" "lucram la ore tarzii din noapte" etc etc etc ... probabil florin daca se orienteaza putin poate corecta tot ceea ce am sa-i reprosez mai tarziu ... ca o mica paranteza eu am sa critic permanent o singura persoana pentru ca nu am pe cine da vina decat pe "sefu" Wink ... eu zic ca este singurul responsabil pentru felul in care se prezinta ziarul
Sus In jos
http://zeroviu.ro
Renegatu




Numarul mesajelor : 10
Localisation : Suceava
Data de inscriere : 04/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeMier Mai 09, 2007 10:47 am

bla bla bla ... camile ... nu folosi acest forum ca mijloc de comunicare ... cu Uta Alexandru poti sa vorbesti personal. nu vad ce legatura are forumul asta cu chestiunea in cauza.

si nu spune ca nu erai ironic ca nu te crede nimeni

cat despre atacul la persoana mea ... nu prea m`ai impresionat... folosete alte clisee de care poate nu am auzit ... sau multumeste`te sa scrii ce crezi fara sa faci aprecieri cu privire la persoana mea
Sus In jos
http://www.renegatu.tk
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeMier Mai 09, 2007 1:05 pm

bai sorinele, ala nu e atac la persoana, e o constatare sumara si grosiera

hai sa te intreb ceva legat de "chestiunea in cauza"> este adevarat ca SM cauta fraieri sa repuna pe picioare 20usv?
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeMier Mai 09, 2007 7:32 pm

Cate conflicte pe aci ... mey tot e bine inseamna ca totusi se mai gandeste din cand in cand ... insa astfel de rautatzi nu vad a duce la ceva constructiv ....
Revenind la ziar sincer mi se pare mult mai reusita aceasta a 3-a editzie ... Pacat insa ca am cam ratat vremea in campus si nu mi-am luat umbrela .. Razz Una peste alta tre sa felicit colectivul care a participat la realizarea acestui ziar studentesc pentru ceea ce au realizat pana acum! Mult succes in continuare si la cat mai multe critici constructive Wink
PS: Ar fi interesanta o rubrica sau aici pe forum ceva .... unde orice student sa isi exprime propile idei , ganduri sau de ce nu propriul reportaj chiar daca nu este in prezentul colectiv al ziarului sau un fel de concurs .. ceva de genu Very Happy
Sus In jos
florin

florin


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/05/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeMier Mai 09, 2007 9:42 pm

ok, merci de idee..vezi, de asta vad eu constructiv acest forum, chiar daca sunt mai multe critici si unii din memrii forumului si-au gasit inca un loc de harta...dar e ok ca mai faci cate ceva Smile
Sus In jos
ZS




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 21/07/2007

care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitimeSam Iul 21, 2007 5:38 pm

Salutare tuturor. Sunt redactorul-sef al unei publicatii cu acelasi target pe care il aveti si voi, anume studentii. Este vorba despre "Ziarul Studentesc" din Cluj-Napoca. Am dat peste forumul vostru si am vrut sa va felicit pentru ce faceti si pentru ca va implicati in viata studenteasca. Am citit fugitiv si ziarul si e ok, ca sfat: sa lucrati mai mult la grafica, mai multe poze Smile
Va invit si pe voi sa trageti cu ochiul la ce muncim noi in Cluj, pe www.coscj.ro/ziarul_studentesc.html . Astept pareri, critici si laude. Ma gandeam ca din toamna, cand vom relua munca la ziar, am putea face un parteneriat, macar on-line, dupa ce vom avea si noi site-ul nostru propriu. Pana atunci, spor la munca si multa bafta !

Bogdan Buburuz
redactor-sef Ziarul Studentesc
mail: ziarulstudentesccluj@yahoo.com
Sus In jos
Continut sponsorizat





care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Empty
MesajSubiect: Re: care este părerea voastră depre ziarul studentesc?   care este părerea voastră depre ziarul studentesc? Icon_minitime

Sus In jos
 
care este părerea voastră depre ziarul studentesc?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ASUS :: Ziar studentesc-
Mergi direct la: