ASUS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ASUS

Asociatia Studentilor din Universitatea Suceava
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 opinie

In jos 
+6
Ovis
Reggina
CDi
Dragos
florin
Camil
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 9:06 pm

tu pleaca acasa, ce te bagi.
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 9:09 pm

Reggina a scris:
apropo, am sa dau cat de curand un link catre CV ul meu, pentru curiosi.
PS:ovis, din cate observ tu nu prea esti pe treaba ta.
multa vorba substrat zero.
Smile obsevi multe mey .... esti sigura ca observi bine? oricum e opinia ta ..daca tot subiectul principal este opinia pe aci Evil or Very Mad
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 9:11 pm

uita te cu ce a deschis camil discutia daca nu intelegi ce se discuta.
a, si citeste ce a scris dragos mai sus.
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 9:11 pm

Dragos a scris:
tu pleaca acasa, ce te bagi.
mey dar rai mai suntetzi totzi Rolling Eyes nu e vb ca am bag ... si chiar asa este .... vad ca lucrurile degenereaza aci si nu mkai este nici o legatura cu subiectul acestui topic!
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 9:12 pm

mama ce spirit de observatie ai...
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 9:13 pm

are ochi de vultur.
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 9:14 pm

Reggina a scris:
mama ce spirit de observatie ai...
mc mc ...
Sus In jos
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 9:53 pm

era o femeie de servici cu un singur ochi sanatos, la liceul unde am invatat. femeia era poreclita de colegele ei: maricica ce chioarî, noi îî ziceam: ochi de vultur. o fi si ovis vreo maricica
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 15, 2007 10:36 pm

dap cyclops experiment reusit! Very Happy multzumesc tuturor de participare! Twisted Evil lol!
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 1:33 pm

bai forever togeder la ce facultate inveti? itrebarea e valabila si pentru dl. dragos.
Sus In jos
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 2:03 pm

reggina, just be u
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 2:12 pm

Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 2:55 pm

Reggina a scris:
bai forever togeder la ce facultate inveti? itrebarea e valabila si pentru dl. dragos.
Very Happy daca te adresezi cu "bai" ... oare matalutza de la ce facultate esti? Laughing Si oricum nu vad ce legatura are facultatea aci ... Razz hai sa ne impacam ce zici? Cool un suc sau de ce nu o bere la o terasa ar mere .. . nu? Embarassed
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 8:22 pm

eu ma adresez cum vreau.
nu as iesi cu tine in oras nici daca ai fi "Fat-Frumos".
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 8:26 pm

Reggina a scris:
eu ma adresez cum vreau.
nu as iesi cu tine in oras nici daca ai fi "Fat-Frumos".
Smile pai nu sunt frumos .. ba din contra sunt foarte urat dar nu imi pasa de acest lucru! Very Happy era o gluma mey .... esti prea serioasa si gasesc numai cateva explicatzii la acest lucru ... Wink ori esti prea stresata , prea suparata pe lume sau nu ai prieten/iubit/amant Very Happy
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 8:27 pm

na ca te-a refuzat Smile)
nu-i de gluma cu reggina.
PS: eu : Stiinte Economice. Ovis ma indoiesc sa faca facultate... Wink
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 8:28 pm

PS gluma era faza cu iesitul in orasg ... chestia ca sunt urat e adevarata Very Happy si oricum nu ma deranjeaza asa tare ca te exprimi cum vrei insa datorita faptului ca nu ne cunoastem ar trebui totusi sa ai un anumit comportament .... ca sa nu zic altceva ...
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 8:30 pm

da-ti drumul la gura, nu te abtine.
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 8:33 pm

Dragos a scris:
da-ti drumul la gura, nu te abtine.
nu am timp acuma ... ma bag la un film ... Very Happy revin Wink brb
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 8:37 pm

vezi sa nu adormi. nu de alta, dar nu mai am de cine rade...
dragos, ce mai spui?
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 8:38 pm

ma duc sa ma uit la film cu ovis. Very Happy
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 11:16 pm

Reggina a scris:
vezi sa nu adormi. nu de alta, dar nu mai am de cine rade...
dragos, ce mai spui?
Very Happy am si eu o nelamurire ... tu chiar nu ai prieten/iubit/amant? silent desigur ca potzi raspunde sau nu .. iti respect decizia ..dar asa pt cultura mea generala!
Ma bucur ca te amuza sa razi de cineva ... mai ales de o persona cu prea putina cultura generala si un nivel de iteligentza variand de la slab la inadecvat precum cazul de fatza cheers macar de asta sa fiu bun si yo ... Wink
Presupun ca nu faci parte din colectivul asus sau cumva din ziarul studentesc .. Very Happy desi in romanai orice e pozsibil! Rolling Eyes
Si acuma sa revenim la lucruri mai serioase imi cer scuze daca cumva prin limbajul sau atitudinea mea m-am comportat ca un pig , mi se mai intampla si asta uneori , insa nu cred ca e firesc sa ne luam la hartza mai ales aci pe forum unde ar trebui sa fie alte conduite si sa fie un limbaj si o atitudine cat de cat adecvata .... in rest totul e ok ... ca doar suntem oameni Wink
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mai 16, 2007 11:59 pm

imbogateste-ti cultura generala cu alte infomatii tinere.
sa ti dai cu parerea e una, sa o faci prost e cu totul alta.


Ultima editare efectuata de catre in Joi Mai 17, 2007 12:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Ovis

Ovis


Numarul mesajelor : 58
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 12:01 am

Smile esti belea ....
Sus In jos
Reggina




Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 09/05/2007

opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 12:04 am

si inca n-ai vazut nimic
Sus In jos
Continut sponsorizat





opinie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: opinie   opinie - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
opinie
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ASUS :: Ziar studentesc-
Mergi direct la: