ASUS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
ASUS

Asociatia Studentilor din Universitatea Suceava
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 panoul din corpul A de la etaj

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Camil




Numarul mesajelor : 62
Data de inscriere : 04/05/2007

panoul din corpul A de la etaj Empty
MesajSubiect: panoul din corpul A de la etaj   panoul din corpul A de la etaj Icon_minitimeMier Mai 09, 2007 8:52 am

trecand prin holul corpului A, pe acolo pe unde expun tot felul de diletanti mazgalitori de panza ce se considera artisti, pe unde mai canta din cand in cand baritonu si unde au loc fel de fel de manifestari mai mult sau mai putin culturale, am dat peste un panou pe care scrie ORGANIZATII STUDENTESTI. Laudabila existenta acestui panou.

de ce ESTE GOL? am vazut pe site/ul vostru ca aveti niste actiuni in derulare. de ce nu le popularizati si acolo, ca nu toti studentii citesc monitorul sau obiectiv si nu toti stiu sa umble cu internetu
Sus In jos
florin

florin


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 03/05/2007

panoul din corpul A de la etaj Empty
MesajSubiect: Re: panoul din corpul A de la etaj   panoul din corpul A de la etaj Icon_minitimeMier Mai 09, 2007 8:59 am

pai sincer...si eu am vazut ca este gol, cu toate ca noi aveam acolo un afis A2...cred ca este opera femeilor de servici sau a celor de la Tonitza...cei cu expozitia. am sa vorbesc cu dna. secretar Maria Musca, poate ma lamureste si pe mine...
Sus In jos
Dragos




Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 11/05/2007

panoul din corpul A de la etaj Empty
MesajSubiect: Re: panoul din corpul A de la etaj   panoul din corpul A de la etaj Icon_minitimeSam Mai 12, 2007 8:07 am

lupta ptr panoul ala Florin ca e pacat. are dreptate Camil cu manifestarile alea mai mult sau mai putin culturale, alea vin si pleaca.
Sus In jos
Continut sponsorizat





panoul din corpul A de la etaj Empty
MesajSubiect: Re: panoul din corpul A de la etaj   panoul din corpul A de la etaj Icon_minitime

Sus In jos
 
panoul din corpul A de la etaj
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ASUS :: Ziar studentesc-
Mergi direct la: